20 травня, на запрошення Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради, офіцери-вихователі нашого ліцею, зокрема Павло Бобуський, прийняли участь у якості інструкторів, у міському етапі всеукраїнської юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)!

   На стадіоні ДЮСШ вирували справжні козацькі пристрасті. За звання найкращих змагалися 30 команд закладів освіти Мукачівської міської територіальної громади: 12 у старшій та 18 у середній вікових категоріях. Особливої атмосфери та гордості святу додала присутність військового капелана, який благословив молодь на чесну боротьбу, надихнув словом і нагадав, що саме вони — надійне майбутнє нашої держави.

_viber_2026-05-21_10-36-40-355
_viber_2026-05-21_10-36-40-412
_viber_2026-05-21_10-36-40-455
1/3 
start stop bwd fwd

Перегляди статей
557143
.