25 травня у ліцеї проведено патріотичний захід з нагоди Дня Героїв України, спрямований на виховання у молоді поваги до захисників держави, формування національної свідомості та вдячності тим, хто сьогодні боронить незалежність України.За допомогою презентації та підібраних відео, педагог-організатор Еріка Григаші, спільно з ліцеїстами, говорили про мужність і відвагу українських захисників, дізнавалися більше про історію свята та героїв, які в різні часи боролися за незалежність нашої держави.
Такі заходи сприяють вихованню патріотизму, поваги до захисників України та усвідомленню важливості єдності й відповідальності за майбутнє країни.