30 травня відбулася найочікуваніша подія для ліцеїстів другого курсу – випускний. Позаду уроки, контрольні роботи... У радісний і водночас сумний день ліцеїсти попрощалися зі стінами альма-матер, командирами, які були за батьків, вчителями, які спрямовували та наставляли, з однокурсниками, які за 2 роки навчання стали рідними…

Свято розпочалось урочистим вступним словом начальника ліцею полковника Захарова Ю.М. Як мудрий наставник, Юрій Михайлович, зумів достукатись до серця кожного випускника. «Ми пишаємось вами» - слова, які адресовані кожному, хто два роки тому зробив перший важливий крок - вступив до ліцею, обрав найблагороднішу справу – захист Батьківщини. Гімн України звучав цього дня особливо проникливо.

     Заслужені нагороди – Похвальні листи та Похвальні грамоти отримали кращі ліцеїсти-випускники, окремі з них отримали грамоти ліцею за успіхи у навчанні та зразкову дисципліну. На урочистостях, за традицією, введеною начальником ліцею полковником Юрієм Захаровим, цінний подарунок – годинник із символікою ліцею,  отримав головний віце-сержант Дмитро Бірюков. Під час урочистостей, за належне виховання сина, активну участь у суспільному житті ліцею оголошено подяку батькам ліцеїстів.

Прощання з прапором… Хвилююча мить, яку зі щемом у серці переживають не тільки випускники, але і всі присутні. На завершення урочистостей ліцеїсти 1-2 курсу пройшли пліч-о-пліч, пройшли урочистим маршем…

Щасливої Вам дороги, дорогі випускники!

1
2
3
4
_viber_2026-06-03_10-25-05-206
_viber_2026-06-03_10-25-05-234
_viber_2026-06-03_10-25-05-390
_viber_2026-06-03_10-25-05-469
_viber_2026-06-03_10-41-05-845
1/9 
start stop bwd fwd

Перегляди статей
557154
.