На запрошення організаторів, 5 грудня ліцеїсти разом з начальником ліцею-інтернату та офіцерами-вихователями були учасниками обласних заходів з нагоди 26-ї річниці створення ЗСУ. Урочистості відбулися у Закарпатському державному обласному музично-драматичному театрі. Ліцеїсти також мали можливість ознайомитись із виставкою зброї, яка діяла у фойє театру.

І, звісно, не оминули увагою річницю створення армії незалежної України і в ліцеї-інтернаті. З самого ранку 6 грудня у навчальному закладі панувала святкова атмосфера. Цього ж дня журналісти двох регіональних телеканалів відзняли репортажі, про те, як живуть і навчаються наші ліцеїсти – майбутні курсанти вищих військових навчальних закладів («Перший кабельний» та «Тиса-1»).

У ліцеї-інтернаті з нагоди чергової річниці ЗСУ відбулось урочисте шикування. Першим, традиційно, привітав особовий склад полковник Захаров Ю.М. Слово мали також гості заходу, а саме: голова Мукачівської РДА Гайдай С.В., депутати Мукачівської міської ради Іванчо Р.Й. та Переста О.М., заступник директора департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА Шеверя М.М., заступник начальника Мукачівського прикордонного загону підполковник Ополонський О.М., ветерани Збройних сил України та учасники АТО. Кожен із запрошених висловив теплі слова вітання майбутньому поповненню лав ЗСУ, а від досвідчених військових ліцеїсти почули ще й мудрі настанови, які стануть у нагоді майбутнім офіцерам.

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Перегляди статей
167527