Однією із знакових дат в історії нашої держави є 22 січня – День соборностіУкраїни. Саме в цей це день відбулось проголошення Першої Незалежності України у 1918 році та проголошення Акта злуки УНР і ЗУНР. Цього ж дня відзначається і чергова, сімдесят друга, річниця утворення Закарпатської області у складі України.

З цієї нагоди у ліцеї-інтернаті пройшов виховний захід «Сто років українській суверенності» та історична година «Закарпаття. З історії рідного краю». Участь у заходах взяли ліцеїсти 1-2 курсів. Активну участь у підборі матеріалів виявили ліцеїсти першого курсу. Під час заходів ліцеїсти ще раз нагадали собі найголовніші моменти історії України початку двадцятого століття та дізнались багато цікавого з історії нашої країни та рідного краю. Сприйняттю матеріалів сприяли також перегляди тематичних документальних фільмів.

Складною і бурхливою є історична доля нашої Батьківщини. І у час, коли Україна знову відстоює свою незалежність, відзначення подібних історичних дат є необхідним для суспільства. Адже саме молоде покоління справжніх патріотів повинне писати нову, мирну, історію, пам’ятаючи про героїчне минуле свого народу.

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Перегляди статей
187480