Набирає обертів другий семестр 2017-2018 навчального року. Все ближче той час, коли випускники отримають путівки у доросле життя. І саме зараз необхідно визначатись із вибором професії. На допомогу тут приходять систематичні профорієнтаційні заходи.

2-3 березня з ліцеїстами спілкувались представники двох «вишів»: Мукачівського державного університету та Інституту спеціального зв‘язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Доктор економічних наук, професор Проскура В.Ф. та кандидат економічних наук, доцент Білак Г. Г. розповіли вихованцям ліцею про умови вступу та навчання в МДУ, ознайомили з найбільш актуальними спеціальностями.

Полковник Шмідзен В. І., полковник Мірошніченко А. С., старший лейтенант Дочинець В. А. ознайомили зі специфікою вступу та навчання в Інституті спеціального зв‘язку та захисту інформації, говорили також про актуальність таких спеціальностей як «Комп‘ютерні науки», «Кібербезпека», «Телекомунікації та радіотехніка».

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Перегляди статей
176324