Осінь - чудова пора: дерева вже грають різними барвами, а у повітрі ще літають останні нотки літнього сонечка. Не даремно День учителя святкують такої прекрасної пори.

4 жовтня представники ліцею-інтернату заступник начальника з навчальної роботи полковник Павловський Ю.С. та голова профспілкового комітету навчального закладу, вчитель історії Вдовиченко Т.В. взяли участь в обласному святі з нагоди Дня працівників освіти. Урочистості пройшли у ПАДІЮНі, що в м. Ужгород.

Психолог Литко Е.С. підготувала цікавий розважальний тренінг для вчителів. Учасники мали змогу попрацювати в парах над цікавими завданнями, знайти вихід з різних життєвих ситуацій під час виконання вправ.

А ліцеїсти у своїх привітаннях були креативними. З самого ранку у фойє ліцею-інтернату осінніми барвами радувало око «Дерево привітань». Кожен листочок – іменний. Протягом дня крона дерева рідшала, адже кожен забирав своє привітання. І тепер робочі столи «підфарбовані» фарбами осені.

З нагоди свята педколектив отримав також теплі слова вітання від вихованців у короткометражному фільмі «Щирі серця». Хлопці присвятили відео, яке відзняли під керівництвом педагога-організатора Уторобської Т.В., всьому офіцерсько-педагогічному складу.

1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
01/11 
start stop bwd fwd

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Перегляди статей
205165
.