14 грудня в Україні — День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Він був затверджений Указом Президента № 945/2006 10 листопада 2006.

Цього ж дня у ліцеї-інтернаті було проведено тематичну виховну годину до дня вшанування пам'яті учасників ліквідації аварії на ЧАЕС. Ця дата особливо важлива для тих, хто ціною свого життя та здоров'я допоміг здолати страшну трагедію ХХ століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.

Педагог-організатор Уторобська Т. В. провела годину спілкування «Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам’ять…». Вихованці ліцею-інтернату переглянули короткий фільм про трагічні події далекого 1986 року, ознайомились із фотофактами та статистичними відомостями про закарпатців-ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Обговорили також і наслідки аварії для світової екології.

У бібліотеці навчального закладу діяла тематична книжкова полиця «Небезпечний атом». Тож ліцеїсти мали змогу ознайомитись із літературою, у якій розкрито історичний зміст подій і спогади із життя місцевих жителів.

Вшановуючи учасників ліквідації наслідків на ЧАЕС, ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих і віддаємо данину пам'яті всім ліквідаторам, які рятуючи нас від ядерної небезпеки, жертвували своїм життям та здоров'ям.

erttg
jhgj
ohy
1/3 
start stop bwd fwd

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Перегляди статей
205168
.