30 років минуло з того часу, коли останній наш солдат був виведений за межі республіки Афганістан. Цей день і є закінченням десятирічної афганської війни для людей. Закрилася остання сторінка героїчного і драматичного літопису. Перестали йти трагічні листи з Афганістану.

15 лютого начальника ліцею-інтернату полковника Захарова Ю. М. було запрошено міським головою Балогою А. В. до Мукачівської міської ради, де йому було вручено медаль «30 років з дня виведення військ з Афганістану».

У ліцеї-інтернаті цей день почався з урочистого шикування. У своєму зверненні начальник ліцею-інтернату сказав, що для ветеранів-афганців це визначна дата - 30 років виводу військ з Афганістану. Наголосив, що ліцеїстам слід пам’ятати про подібні дати в історії України.

Після вступного звернення, Юрій Михайлович вручив вихованцям ліцею-інтернату дипломи І, ІІ, ІІІ ступенів та грамоти за участь у конкурсі патріотичної пісні, що пройшов 13 лютого у драмтеатрі. Крім цього, призери отримали цінні та пам’ятні книги «Війна XXI століття». Офіцерів-вихователів, а саме ветеранів Афганістану полковника Пацканя І. І. та підполковника Францішка Ю. Л. начальник ліцею-інтернату привітав врученням пам’ятним набором книг з афганської тематики.

Від УСВА вихованцям ліцею-інтернату були вручені грамоти «За активну участь у   конкурсі патріотичної   пісні». Подяками від УСВА були також відзначені офіцери-вихователі, вихованці яких зайняли перші місця у конкурсі, а саме підполковник Грінка С. В. та майор Захаров В. Г.

bgh
fh
kiuy
kur
yuj
1/5 
start stop bwd fwd

Завершилось урочисте шикування словами привітання депутата Мукачівської міської ради Перести О. М., який зробив для вихованців ліцею-інтернату приємний подарунок у вигляді футбольної форми та футбольних м'ячів.

lku
sdfr
lku
sdfr
1/2 
start stop bwd fwd

Вже за традицією 15 лютого ліцеїсти першого курсу взяли участь у загальноміських заходах з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці військ з Афганістану.Мітинг-реквієм, за традицією, пройшовна площі Федоровабіля пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам.

Сьогодні ми вшанували пам'ять воїнів-інтернаціоналістів, які йшли не за орденами і медалями, а виконували свій інтернаціональний обов'язок перед Батьківщиною. Адже найвищою нагородою для тих, хто уцілів в тій страшній війні - є життя, а для загиблих - пам'ять.

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Перегляди статей
416664
.