У ці дні минає 205 річниця з Дня народження українського мислителя, поета, художника і просвітителя, Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка, саме їй присвячений відео-урок з української літератури. Урок під назвою «Космічне сяйво Кобзаревого слова» 12 березня провела вчитель української мови та літератури Яночко В. В.

На уроці ліцеїсти мали змогу пpослухати поетичні уривки з віршів Тараса Григоровича, які декламували Німців О. О., Ситар І. М., Данило О. І., Головчак. В. В. Валентина Валеріївна провела для ліцеїстів вікторину що розкрила особливості творчості поета, його складний життєвий шлях. Кожна репліка вчителя перепліталася з відео-матеріалами, які підготували ліцеїсти, вони стали яскравим доповненням уроку.

Вихованці ліцею до святкування річниці підготували стінгазети присвячені творчості Великого Кобзаря. Шевченко жив у похмуру епоху. Тяжким і тернистим було життя і творчий шлях поета. Та незламною була сила його духу. Він писав вірші, малював картини і назавжди залишиться, як у своїх творах, так і в пам'яті людства.

drgt
gry
IMG_8859
odfr
tgh
tjik
ytu
ytui
ytuj
1/9 
start stop bwd fwd

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Перегляди статей
268743
.