26 травня відбулася найочікуваніша подія для ліцеїстів другого курсу – випускний. За багаторічною традицією урочистості пройшли в центрі міста Мукачева, на площі Кирила і Мефодія.

Позаду уроки, контрольні роботи... У радісний і водночас сумний день ліцеїсти попрощалися зі стінами альма-матер, командирами, які були за батьків, вчителями, які спрямовували та наставляли, з однокурсниками, які за 2 роки навчання стали рідними…

Свято розпочали урочистим вступним словом начальника ліцею-інтернату полковника Захарова Ю.М. Як мудрий наставник, Юрій Михайлович, зумів достукатись до серця кожного з 85 випускників. «Ми пишаємось вами» - слова, які адресовані кожному, хто два роки тому зробив перший важливий крок - вступив до ліцею-інтернату, обрав найблагороднішу справу – захист батьківщини. Гімн України звучав цього дня особливо проникливо.

На урочистостях, присвячених 19-му випуску ліцею-інтернату були присутні шановні гості, серед яких: представники влади міста Мукачево, депутат Мукачівської міської ради Переста О. М., Герой України, командир 128 ОГШБ полковник Собко С. С., співробітник УСБУ Крутоголов Денис, Мукачівський міський військовий комісар полковник Гусєв І. К., заступник командира частини 18 окремого мостового загону майор Ігнатович І. І., начальник відділу по роботі з персоналом у У ДСНС у Закарпатській області полковник служби ЦЗ Безпалько О. К., голова ЗТО УСВА Югас В. К., голова Мукачівської міської організації ветеранів-афганців Семенчук В. С. начальник Мукачівського міськрайонного відділу УДСНС в Закарпатській області Мисла Є. І., представник обласного військкомату.

З вітальною промовою до керівництва, офіцерсько-педагогічного складу, ліцеїстів та усіх присутніх звернувся ліцеїст випускної роти віце-старший сержант 1 взводу 2 курсу Пивовар Максим. З не аби яким хвилюванням він, від імені випускників, подякував усім, хто протягом двох років допомагав, навчав, виховував…

Особливо пам’ятним отримання свідоцтв про повну загальну середню освіту стало для ліцеїстів 2 взводу 2 курсу: свої документи вони отримали з рук Героя України, командира 128 ОГШБ полковника Собко Сергія Станіславовича, який кожному з них висловив теплі побажання та настанови.            

На урочистостях ліцеїстам було вручено і цінні подарунки, зокрема годинники із символікою ліцею-інтернату від імені полковника Захарова Ю.М. отримали найініціативніші ліцеїсти-випускники: віце-старший сержант Пивовар Максим, віце-сержант Ланецький Віталій. Також окремі ліцеїсти отримали Похвальні Грамоти за успіхи у навчанні, Грамоти, Подяки, та цінні подарунки від Мукачівської міської ради та керівництва 18 окремого мостового загону Державної спеціальної служби транспорту..

Під час урочистостей заслужені відзнаки отримали і члени колективу навчального закладу. Зокрема, Почесну Грамоту Закарпатської обласної ради отримав заступник начальника ліцею-інтернату полковник Павловський Ю. С., Грамоти - вчитель англійської мови Пронтекер В. В., офіцер-вихователь, командир 3 взводу 2 курсу капітан Бобуський П. В. Подяки за багаторічну сумлінну працю отримали сторож ліцею-інтернату Шалімов В. П. та завідуючий продовольчим складом Касинець Т. В. Крім цього, Грамоти та Почесні Грамоти Мукачівської міськради отримали офіцери-вихователі: полковник Пацкань І. І., підполковник Симутенко Е. В., підполковник Захаров В. П., майор Захаров В. Г., Подяку отримав підполковник Стерник В. М. Від імені керівництва 18 окремого мостового загону Державної спеціальної служби транспорту заступник командира частини майор Ігнатович І. І. вручив Почесну Відзнаку заступнику начальника ліцею-інтернату з виховної роботи Варзі О. Ю.

Після церемонії вручення свідоцтв про освіту, нагород та відзнак ліцеїсти закружляли у прощальному вальсі під звуки оркестру… Другий курс залишив достойну зміну - першокурсники блискуче виступили з комплексом вправ з рукопашного бою.

Прощання з прапором… Хвилююча мить, яку зі щемом у серці переживають не тільки випускники, але і всі присутні. На завершення урочистостей ліцеїсти 1-2 курсу пройшли центральною площею міста урочистим маршем.

Випускний – черговий крок у доросле життя. Ліцеїсти, отримали документи про повну загальну середню освіту. Попереду у кожного з них – самостійне життя. Нехай воно буде світлим і щасливим.

Саме тапер у них починається нове, доросле, самостійне життя. Ми щиро віримо і сподіваємось, що кожен з наших вихованців знайде свою дорогу і гідно покаже себе у дорослому житті.

Випускники востаннє одягнули ліцейну парадну форму, востаннє у такому складі, пліч-о-пліч, пройшли урочистим маршем…

Щасливої Вам дороги, дорогі випускники!

Більше про подію у фотозвіті.

dfhgtyuj
dfhhgkuj
dfhkuiuiioo
dfhujlo
dhyut
drtytiyuk
drytiupcv
dtytio
dtyyui
ertyioo
esdtuyuy
eu7i67i7odet
ewyrto
fdyyukl
ftuioliop
fuopwer
fyop
gfjolrf
gfuop
ghioe
01/20 
start stop bwd fwd

 

 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Перегляди статей
251524
.