16 вересня у ліцеї-інтернаті відбулись урочистості з нагоди двадцять першої річниці від дня його створення. Цьогоріч захід відбувся у незвичайних умовах (з дотриманням усіх карантинних вимог). Але це не стало на заваді святкового настрою ліцеїстів.Традиційно, до ліцею-інтернату завітали запрошені представники силових структур та громадських організацій (Головного управління національної поліції в Закарпатській області, Головного управління СБУ в Закарпатській області, Управління ДСНС України в Закарпатській області, керівництво Мукачівського прикордонного загону, Західного центру комплектування у Західному регіоні ДПСУ, військовий комісар Мукачівського ОВК, міської організації ветеранів Афганістану).

     Почесними гостями, як завжди, були наші духовні наставники Мукачівської православної єпархії на чолі з високопреосвященним Митрополитом Феодором.

   Начальник ліцею-інтернату полковник Юрій Захаров привітав особовий склад ліцею із святом та зазначив: «Сьогодні ліцей-інтернат досить амбітний, освітній та інноваційний заклад,який крокує в ногу з часом, сміливо запроваджуючи інноваційні форми навчання і прогресивні освітні моделі. І хоча ліцей ще досить молодий, щоб хвалитися вихованими в ньому міністрами і генералами, впевнені, цей час не за горами!». Під час промови полковник Юрій Захаров закликав всіх присутніх вшанувати світлу пам'ять першого начальника ліцею – полковника Олександра Гальченка, який організував його створення, вкладав в його розвиток душу і всі сили, але передчасно пішов з життя. Також закликав вшанувати пам'ять випускників – Олега Тюрікова, Василя Білака та Володимира Цірика, загиблих у зоні проведення АТО.

    За традицією, яка склалась протягом років, саме у день створення ліцею-інтернату, на плечі першокурсників лягають перші погони – погони ліцеїстів і вони вперше у житті складають клятву з гідністю носити їх, високо нести звання ліцеїста.

     Після церемонії вручення погонів першокурсникам та складання урочистої «Клятви ліцеїста» виступив митрополит Феодор, який побажав ліцеїстам успіхів у навчанні. До привітань приєдналися присутні представники правоохоронних органів, громадських та ветеранських організацій.

     У кінці свята ліцеїсти другого курсу продемонстрували перший комплекс рукопашного бою та комплекс зі зброєю. Цей святковий день залишить у наших серцях незабутній спогад. Щасливі батьки вітали своїх дітей та робили фото на згадку.

01
02
03
07
1/4 
start stop bwd fwd

Перегляди статей
273272
.