Традиційно, 21 вересня ліцей-інтернат долучився до відзначення Міжнародного дня миру. Навчальний день розпочався флеш-мобом «Я за мир в Україні», який підготували ліцеїсти першого курсу.

    «Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни», - підкреслив начальник ліцею-інтернату полковник Юрій Захаров, звертаючись до ліцеїстів.       

     Педагог-організатор розповіла історію встановлення Дня миру та запропонувала цікаві відео. У ході бесіди ліцеїсти долучились до розповідей про традицію відзначення Міжнародного дня миру, про його символ – голуб, про олімпійські ігри в Древній Греції, на час яких припинялись військові дії. Згодом ліцеїсти мали можливість долучитися до перегляду тематичної виставки «Під мирним небом» у бібліотеці ліцею-інтернату.

     Завершились заходи девізом: «Кожен з нас є невеликою частинкою земної кулі. А якщо кожна частинка буде доброю і миролюбною, то на землі завжди буде мир».

   Цього ж дня ліцеїсти вшанували пам'ять покладанням квітів до меморіальної дошки випускникам ліцею - Олегу Тюрікову, Василю Білаку та Володимиру Цірику, загиблих у зоні проведення АТО.

1
2
3
4
1/4 
start stop bwd fwd

Перегляди статей
273269
.