Чорнобильська трагедія... Ось уже 35 років дзвони Чорнобиля стукають в наші серця. Змушують нас зупинитись і озирнутись в той    страшний 1986-й...

     Проходять роки після аварії на ЧАЕС. А біль не вщухає, тривога не покидає людей. Ще довго ми будемо відчувати на собі наслідки трагедії, ще довго чутимемо її дзвони. З метою поглиблення знань ліцеїстів про аварію на Чорнобильській АЕС, заступником начальника ліцею, офіцерами – вихователями було презентовано відео фрагменти «Чорнобиль – 35 років після катастрофи», «Чорнобильська Катастрофа- історія про трагедію…»

    Педагогом-організатором проведено урок скорботи «І впала зірка Полин», а у бібліотеці організовано виставку книг. Метою заходів було згадати історію аварії на ЧАЕС, поглибити знання ліцеїстів про історію трагедії, виховувати стурбованість за чужу біду. У ході бесід, що супроводжувалися презентаціями,офіцери – вихователі, педагог-організатор розповідали про аварію, що сталася на атомній електростанції в квітні 1986 року, яка залишається найдраматичнішою та найважчою за своїми наслідками катастрофою в сучасній історії.

    Ліцеїсти 1-го курсу відвідали Мукачівський драматичний театр, де відбувся прем’єрний показ вистави «На початку і наприкінці часів, або Баба Пріся». Дія п’єси відбувається у Чорнобильській зоні відчуження через 28 років після аварії на ЧАЕС.

      Основна мета проведених заходів  - це пам’ятати, що доля планети, доля всього людства – у наших руках.

     Чорнобильський дзвін нагадує «Пам’ятайте».

2
3
4
5
6
1/5 
start stop bwd fwd

Перегляди статей
294884
.