26 листопада у ліцеї пройшов щорічний турнір з боротьби самбо, який започатковано у 2015 році начальником ліцею-інтернату полковником Захаровим Ю.М. на честь випускника ліцею Василя Білака – загиблого учасника АТО.

     Напередодні турніру пройшла серйозна підготовка, яка потребувала витримки учасників. За час тренувань хлопці досягли відповідного рівня майстерності, який достойно продемонстрували. Окремі прийоми з боротьби самбо були показані особисто начальником ліцею-інтернату полковником Захаровим Ю.М., який, до слова, у свій час також займався самбо і має відмінні навички у цьому виді спорту.

       Під час змагань хлопці показали достойну фізичну підготовку та жагу до перемоги – у залі панувала атмосфера суперництва. Суддею змагань був начальник ліцею-інтернату.

     Глядачі активно вболівали – раділи перемогам та підтримували тих, кому не так пощастило. Після запеклої боротьби визначили переможців у кожній ваговій категорії.

     Кожного року жага до перемоги у ліцеїстів тільки зростає, вони борються так само наполегливо, самовіддано і до останнього, як Василь Білак, аби показати, що його приклад офіцера для них має велике значення.

1
2
3
1/3 
start stop bwd fwd

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Перегляди статей
325613
.