9 травня у ліцеї-інтернаті почалося з урочистого шикування на плацу. У цей день ми з вдячністю згадували героїв, що віддали своє життя за наше щасливе майбутнє. Ми пишаємось мужністю та відвагою ветеранів, які звільняли від окупантів наші рідні українські міста.
Вступним словом заступника начальника ліцею-інтернату полковника Павловського Ю. С. та урочистим виконанням Державного гімну України вихованцями ліцею-інтернату розпочалося відзначення однієї з найважливіших дат в історії України та Європи в цілому - Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Вшанували цього дня і загиблих героїв АТО випускників ліцею-інтернату. Право покласти квіти до меморіальної дошки мали ліцеїсти 2 курсу.
На урочистостях були присутні почесні гості, а саме: депутат Мукачівської міської ради Переста О. М., військовий комісар Мукачівського об’єднаного міського військового комісаріату полковник Гусєв І. К., представники легендарної 128 ОГПбр, начальник відділу Західного центру комплектування у Західному регіоні ДПСУ полковник Бостан О. М. та його заступник майор Манік О. Л., заступник голови спілки ветеранів Афганістану міста Мукачева полковник Фелді Ф. А., голова Мукачівської Спілки учасників АТО Кепенач Ю. С.
Навчання у ліцеї-інтернаті – безцінний досвід для майбутніх офіцерів. І сьогодні свої перші спеціальні звання (старшого віце-сержанта та віце-сержанта) отримали ліцеїсти першого курсу Капштик В. О., Вальо П. І., Шишола В. В., Габовда В. В. Окремі ліцеїсти були відзначені грамотами за досягнення у навчанні, спорті та суспільному житті навчального закладу.
Представники офіцерсько-педагогічного складу докладають максимум зусиль для реалізації основних освітньо-виховних завдань, саме тому було відзначено грамотами і окремих педагогів.
Завершилися урочистості показовими виступами з рукопашного бою, конкурсом на краще виконання стройової пісні повзводно та урочистим проходженням поротно під супровід оркестру.
Спогади, пам’ять, інтерпретації подій Другої світової війни мають велике значення для українського суспільства, вони впливають на політику, культуру, самоідентифікацію українців. Адже не слід забувати, що зараз у бойових діях на сході України зі зброєю в руках стоять ті бійці, діди яких воювали на лінії фронту в роки Другої світової війни. Українські ветерани зробили значний внесок у перемогу в Другій світовій, тож День перемоги над нацизмом назавжди вкарбований у книгу національної пам'яті нашої Батьківщини.