Насиченим на події стало 3 грудня у Закарпатському обласному ліцеї-інтернаті з ПВФП : на центральній площі Мукачева відбулась зустріч близько двох сотень військовослужбовців 128-ї окремої механізованої бригади, яка повернулась із найгарачіших точок зони АТО. Зустрічали бійців і учні ліцею, які не залишаються осторонь загальноміських заходів.

 

      

      Позаяк Закарпатський обласний ліцей-інтернат з ПВФП готує майбутнє поповнення лав оборонців держави, не залишили поза увагою День Збройних Сил України. З нагоди цього свята у закладі пройшов ряд заходів, зокрема конкурс на краще виконання стройової пісні, збір-розбір автомата та демонстрація прийомів рукопашного бою на плацу.

 

         Під час уроку мужності, який проходив в актовому залі ліцею, зі святом вихованців та офіцерський склад привітали почесні гості, серед яких ветеран Великої Вітчизняної війни, учасник визволення Закарпаття від нацистських окупантів, підполковник у відставці Чех Володимир Лаврентійович, учасник визволення Мукачева, ветеран Збройних Сил України полковник у відставці Шушкевич Михайло Якович, голова Закарпатської територіальної організації Української Спілки ветеранів Афганістану Югас Віктор Карлович, учасники АТО - майор Кузів Андрій Всеволодович, начальник відділу польового вузла зв'язку 128 окремої механізованої бригади, капітан Чудновський Євген Вікторович, заступник начальника польового вузла зв'язку 128 окремої механізованої бригади, вихованець ліцею Степанов Юрій Сергійович, командир бойової машини БМП-2.

         Досвідчені військові ділилися досвідом бойових дій, розповідали про важливість військової служби та офіцерської витримки. Разом з тим гості побажали усім присутнім мирного неба над головою.

         Затамувавши подих слухали ліцеїсти учасників АТО, адже саме ці люди зараз мужньо відстоюють Україну. Майор Кузів та капітан Чудновський розповіли про сучасну військову службу, особливості солдатського побуту під час бойових дій та показали фотографії зі служби. А Юрій Степанов вкотре подякував офіцерам ліцею, адже саме завдяки їм не тільки отримав необхідні навички, але й обрав шлях військовослужбовця

         Саме до Дня Збройних Сил України вже протягом 15-ти років у ліцеї вручають погони віце-сержанта. Не зрадили традиції і цього разу. Виконали почесну місію підполковник у відставці Чех Володимир Лаврентійович та полковник у відставці Шушкевич Михайло Якович.

         На завершення ліцеїсти подарували присутнім музичні композиції у власному виконанні.

 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Перегляди статей
213441
.