План виховної роботи на 2020-2021 навчальний рік

    Кожен офіцер-вихователь нашого ліцею прагне передати своїм вихованцям ту життєву мудрість, яку називають умінням жити. Тому  виховна служба ліцею спрямовує свою роботу на виконання таких завдань:

 • - забезпечення всебічного розвитку особистості ліцеїста в процесі виховання;
 • - виховання покоління патріотів, для яких найвищий ідеал - єдність особистих та національно-державних інтересів;
 • - розвиток історичної пам`яті, почуттів і понять совісті, чесності, гідності й національної гордості за український народ,
 •   приналежність до його держави, мови, культури, традицій тощо;
 • - виховання і розвиток потреби у здоровому способі життя;
 • - збереження і зміцнення фізичного та психічного здоров’я ліцеїстів як найвищої соціальної цінності;
 • - підтримка ефективної співпраці ліцею із родинами наших вихованців.

Свої знання і життєвий досвід передають ліцеїстам досвідчені офіцери-вихователі, офіцери запасу, які свідомі того, що кожен юнак, який навчається у нашому ліцеї повинен відчути себе сином Вітчизни, переживати особисте почуття гордості від того, що він спадкоємець її тисячолітньої слави й тисячолітніх духовних цінностей, творець її сьогоднішнього і майбутнього.

Ефективності виховної роботи ліцею сприяє і активна позиція адміністрації навчального закладу , завуча з виховної роботи,педагога-організатора, командирів рот та робота сержантської ради, адже ліцей – це, передусім, простір життя кожного нашого учня, тут він не готується до життя, а живе.

Для організації дозвілля ліцеїстів, розвитку їхніх талантів, у ліцеї щомісячно проводяться різноманіті заходи,а це зокрема-відзначення найважливіших календарних свят,тематичні вечори,конкурси творчих робіт,творчі вечори… 

    Основними заходами виховної роботи, які сприяють становленню покоління патріотів, збереженню історичної пам'яті, вихованню почуттів гідності та гордості за власний народ є відзначення Дня захисника України, Дня Збройних Сил України, систематичні уроки мужності з почесними гостями,

вшанування воїнів-інтернаціоналістів та відзначення річниці виведення обмеженого контингенту військ з території Демократичної Республіки Афганістан, День Перемоги, а також головне свято першокурсників, адже саме тоді вони отримують погони - святкування річниці ліцею 16 вересня.

    Також ліцеїсти мають змогу проявити свої творчі здібності у повному обсязі- активно діє редколегія та вокально-театральний гурток.

Про виконання Плану заходів на 2019 рік

з національно-патріотичного виховання

дітей та молоді

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації від 26 листопада 2018 року № 266 “ Про план заходів на 2019 рік з національно-патріотичного виховання дітей та молоді, які проводитимуться у галузі освіти області відповідно до Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді” інформуємо про роботу з національно-патріотичного виховання ліцеїстів.

З початку року у ліцеї-інтернаті проведені наступні заходи:

 • Згідно з пунктом 2.1:

-            18 квітня вихованці ліцею-інтернату разом з представниками адміністрації взяли участь у п’ятому фестивалі-конкурсу “Воскресни, писанко!”. Ліцеїсти достойно представили свої творчі роботи і отримали почесну грамоту за участь у конкурсі.

 • Згідно з пунктом 2.2:

-            ліцейний етап обласного конкурсу “Малюнок, вірш, лист до мами”- травень.

 • Згідно з пунктом 2.4:

-            конкурс з української мови імені Петра Яцика - жовтень.

 • Згідно з пунктом 2.5:

-            мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка - листопад.

 • Згідно з пунктом 2.6:

-            ліцейний етап обласного конкурсу “Захисники України: історія та сьогодення ” у номінаціях; “Вірш” та “Фоторобота”-жовтень.

 • Згідно з пунктом 4.1:

-         19 грудня ліцеїсти з подарунками завітали до Мукачівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Закарпатської обласної ради, де навчаються діти з послабленим зором.

 • Згідно з пунктом 6.1:
 1. Тематичні заходи до Дня соборності України (конкурс патріотичної

пісні, уроки шани до Дня пам’яті героїв Крут – січень.

2. Бесіда з елементами презентації: “Рідний край, де ми живемо, Україною зовемо” - січень.

 1. Віртуальна мандрівка: “Минуле живе, допоки його пам’ятають”- січень.
 2. Інтелектуальна подорож: “Конституція – основний закон України”- січень.
 3. Уроки-зустрічі з воїнами-афганцями “Із пам’яттю в душі ми живемо” - лютий.
 4. Заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав: загальноліцейний конкурс патріотичної пісні – лютий.
 5. Концертна програма - свято Шевченківської поезії “Кобзареві передзвони” - березень.
 6. Річниця Карпатської України: (почесна варта ліцеїстів на Красному полі, тематичні ранки, екскурси в минуле) – березень.
 7. Заходи до Всесвітнього Дня Землі (конкурс візитівок на тему: “Любимо й піклуємось про Землю разом і поодинці”, презентації власних проектів: “Як подолати кризу невігластва й тотального сміття?” - квітень.
 8. Заходи до Міжнародного Дня Матері та Міжнародного Дня родини (виховні години, зустрічі з ветеранами ліцею).
 9. Заходи до Дня Перемоги у ІІ Світовій війні (уроки Пам’яті, конкурс на виконання комплексу вправ з рукопашного бою, зустрічі з ветеранами війни, книжковий вернісаж “Цих днів не змовкне слава” ) – травень.
 10. Участь у ІІІ Всеукраїнському форумі учасників бойових дій на сході України “Загартовані війною” у м. Чоп – серпень.
 11. Проведено інформаційну годину “Мовчазний крик Бабиного Яру”, приурочену 78-ї річниці трагедії Бабиного Яру – вересень.
 12. Участь в урочистих заходах в м. Ужгороді з нагоди відзначення Дня рятувальника. Присутні долучилися до шикування, а потім мали можливість побачити виставку пожежно-рятувальної техніки – вересень.
 13. Бесіда “Всесвітній день миру” – вересень.
 14. Урочисте шикування до Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку, де були присутні запрошені гості: голова Мукачівської міської спілки ветеранів Афганістану та інших локальних конфліктів - Семенчук В.С., заступник голови ради ветеранів “Клуб 128 дивізії” - Гоменюк В.І. й ветерани ліцею: Перов М.Ю. і Русинчук Ю.Й. , а також підполковник Мовчан І.А. – офіцер-вихователь ліцею, який зараз виконує військовий обов’язок в особливий період – жовтень;
 15. У рамках співпраці з громадськими організаціями, з нагоди Дня Захисника України, офіцери-вихователі разом з ліцеїстами відвідали історичний калейдоскоп “Вірні сини козацької землі” у центральній бібліотеці ім. О. Духновича в м. Мукачеві – жовтень;
 16. Офіцери-вихователі. разом із ліцеїстами прийняли участь у загальноміському мітингові-реквієму до Дня захисника України на Алеї Слави Мукачівського центрального кладовища – жовтень;
 17. Проведено урочисте шикування з нагоди Дня захисника України та загальноліцейний конкурс у категорії – “Краще виконання стройової пісні”. Напередодні офіцерами-вихователями проводились тренування на плацу ліцею , спрямовані на виховання у ліцеїстів сили духу, військового товариства та колективну єдність – жовтень:
 18. Проведено концерт в залі Мукачівського драматичного театру, присвяченого Дню Захисника України – жовтень;
 19. Вчитель історії Вдовиченко Т.В. ознайомила першокурсників з виставкою “Фактор свободи”, підготовленою Українським інститутом національної пам’яті.Це розповідь про трьох українців, чиїми іменами називали цілий народ, – Мазепу, Петлюру та Бандеру. Біографії цих постатей різні, але їх єднає ідея свободи, яку вони прагнули здобути для свого народу – жовтень;
 20. Проведено тематичну бесіду: “Визволення Закарпаття від фашистських окупантів” – жовтень;
 21. Начальник ліцею та офіцери-вихователі з ліцеїстами прийняли участь у міській акції покладання квітів до Обеліску Слави та вшанування хвилиною мовчання пам`яті жертв Другої світової війни – жовтень;
 22. Проведено бесіду до Дня української писемності та мови - жовтень;
 23. Особовий склад ліцею-інтернату долучився до написання Всеукраїнського радіодиктанту єдності “Від бересту до цифри”, що звучав на хвилі Першого каналу Українського радіо - жовтень;
 24. Проведено єдиний національний урок “Безпечна країна” – листопад;
 25. Проведено урочисте шикування до Дня Гідності та Свободи України, на якому, з нагоди свята, ліцеїстам, що зайняли призові місця у спортивних змаганнях та олімпіадах, начальником ліцею полковником Захаровим Ю.М. вручено грамоти -листопад;
 26. Проведено годину спілкування “Герої не вмирають, просто йдуть у небо”- листопад.
 27. Вчителем історії Вдовиченко Т.В. проведено круглий стіл з першокурсниками “Шлях до свободи”. У ході бесіди було висвітлено історичний екскурс у революційні події 2004 року та Революції Гідності листопад.
 28. Акція “Запали свічку” до Дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій. У фойє ліцею -інтернату було поставлено тематичну композицію до роковин Голодомору, біля якої вихованці ліцею та члени колективу запалили свічки у пам'ять про тих, хто загинув від голодної смерті у ті важкі для українського народу 1932-1933 роки листопад.
 29. Проведено бесіду на тему: “Моторошні дні в історії українського народу” бібліотекарем Маринець С.І.. Ліцеїсти 1 курсу читали вірші, спогади очевидців тієї страшної трагедії, переглянули відеоролик Українського інституту національної пам’яті “Історія гідності. Голодомори”, “Де б ти не був – вшануй померлих від голоду!” листопад.
 30. Бібліотекарем Маринець С.І. проведено бесіду “Талановиті люди з обмеженими можливостями” до Міжнародного дня осіб з інвалідністю, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році – грудень.
 31. У рамках співпраці з навчальними закладами м. Мукачева, з нагоди Дня Збройних Сил України, ліцеїсти прийняли участь у студентському ток-шоу “Прямий ефір” на тему: “Мати і Батьківщина - наскільки і чи тотожні ці поняття взагалі”- грудень.
 32. Урочисте шикування та концерт до Дня Збройних Сил України – грудень.
 33. Психологом ліцею Литко Е.С. проведено Всеукраїнський урок права - грудень.
 • Згідно з пунктом 6.13:

-         участь адміністрації та вихованців ліцею-інтернату у мітингу-реквієму, присвяченому 80-ій річниці проголошення Карпатської України та бою на Красному полі, що відбувся біля Меморіального комплексу “Красне поле” на Хустщині – березень.

 • Згідно з пунктом 8.2:

-         у рамках співпраці з громадськими організаціями, на запрошення командира Чопського окремого загону Національної гвардії в/ч Т - 0300 підполковника Приходька С.С. та заступника командира майора Ігнатовича І.Б. особовий склад нашого ліцею на чолі з начальником ліцею-інтернату – полковником Захаровим Ю.М. були в числі почесних гостей концерту військового оркестру Державної спеціальної служби транспорту Міністерства Оборони України, який повернувся з міжнародного фестивалю військової музики ʺFestivalInternational deMusiquesMilitairiesʺ (Альбервіль, Франція; Сенерборг, королівство Данії)- листопад.

 • Згідно з пунктом 9.1:

-         Інформацію про проведенні заходи висвітлено на сайтах: ліцею-інтернату, mukachevo.net, “Кадетська співдружність”, УСВА, телеканалах: М-Студіо та ТРК “Перший кабельний”.

 • Згідно з пунктом 10.1:
 1. Виставка літератури “Моя соборна Україна” - січень.
 2. Виставка літератури “Відлуння афганської війни” - лютий.
 3. Виставка літератури “Герої Небесної Сотні” - лютий.
 4. Виставка літератури “Моя Карпатська Україна” - березень.
 5. Виставка літератури “Незабутні рядки Шевченкової поезії” - березень.
 6. Книжковий вернісаж “Цих днів не змовкне слава” – травень.
 7. Тематична виставка “Україна понад усе” - серпень.
 8. Виставка літератури “Мужність, відвага крізь віки” - жовтень.
 9. Виставка літератури “Пам'ять ніколи не згасне” - листопад.
 10. Виставка літератури “Від революції гідності – до гідного життя” - листопад.
 11. Виставка літератури “Вірні сини Батьківщини” - грудень.
 • Згідно з пунктом 12.1:

-         У ліцеї у 2018 році встановлено меморіальну дошку вшанування випускників ліцею-інтернату, загиблих у зоні проведення АТО – В.Білаку, О.Тюрікову, В.Цірика, на честь яких проводяться щорічні турніри по самбо, боксу та рукопашного бою.

 • Згідно з пунктом 14.1:
 1. Проведений круглий стіл з представниками ювенальної превенції Мукачівського відділу ГУ НП України в Закарпатської області щодо проведення роботи зі створення безпечного середовища для дітей, превентивної роботи з ними, протидії булінгу, інших форм насильства у дитячому середовищі і домашньому насильству, профілактики правопорушень серед ліцеїстів – вересень.
 2. Проведено з залученням старшого інспектора ювенальної превенції Мукачівського відділу ГУ НП в Закарпатській області майора поліції Ільтьо Марини Володимирівни бесіду з ліцеїстами щодо профілактики правопорушень, протидії булінгу, інших форм – вересень.
 3. Проведено засідання Ради профілактики правопорушень серед ліцеїстів за участю майора поліції Ільтьо М.В., психолога ліцею Литко Е.С., голів батьківських комітетів 1-го та 2-го курсів, на якій були розглянути питання щодо алгоритму спільних дій з сектором ювенальної превенції Мукачівського відділу ГУ НП в Закарпатській області щодо профілактики правопорушень, булінгу та інших форм насильства, організації превентивної роботи з ліцеїстами, які відносяться до групи ризику– вересень.
 4. Психологом ліцею Литко Е.С. проведено Всеукраїнський урок права – грудень.
 • Згідно з пунктом 15.1:

-         4 червня – участь в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”).

 • Згідно з пунктом 19.1:
 1. 1 лютого у ліцеї-інтернаті пройшов щорічний загальноліцейний турнір з рукопашного бою імені В. Цірика з нагоди 30-річчя виводу військ із Афганістану та вшанування учасників бойових дій.
 2. Участь в обласній Спартакіаді серед учнів закладів професійно-технічної освіти з футзалу - березень.
 3. Квітень – участь в обласн ій Спартакіаді серед учнів закладів професійно-технічної освіти категорії юнаки.
 4. 30 травняпо 2 червня  - участь в X-ій Спартакіаді з військово-прикладного семиборства  у м. Одесі.
 5. З 9 по 14 вересня вчителями фізичної культури проводився Олімпійський тиждень: “Військові ліцеїсти – здорові, сильні, мужні й спритні!”, присвячений Дню фізичної культури і спорту, під час якого відбувалися спортивні естафети, конкурси, бігові змагання на різні дистанції. Завершальним етапом Олімпійського тижня став міні-футбол.
 6. 10 жовтня року спортивна команда ліцею-інтернату взяла участь у першості Закарпатської області з легкоїатлетики серед ліцеїв, коледжів, професійно-технічних закладів освіти, на якому зайняла перше командне місце серед юнаків.
 7. 24 жовтня року спортивна команда ліцею-інтернату взяла участь у першості області з легкоатлетичного кросу на 2 кілометри серед ліцеїв, коледжів, професійно-технічних закладів освіти, на якому зайняла третє команднемісце.
 8. 19 листопада спортивна команда ліцею- інтернату взяла участь у стрітболі 3×3 серед ліцеїв, коледжів, професійно-технічних закладів освіти Закарпатської области. Команда зайняла друге командне місце серед юнаків.
 9. 29 листопада у ліцеї-інтернаті пройшов щорічний турнір з боротьби самбо, який започатковано у 2015 році начальником ліцею-інтернату полковником Захаровим Ю.М. на честь випускника ліцею Василя Білака – загиблого учасника АТО. Під час змагань хлопці показали достойну фізичну підготовку та жагу до перемоги, а перехідний кубок виборола команда першого курсу.
 10. 4 грудня спортивна команда ліцею-інтернату взяла участь у першості області з настільного тенісу серед ліцеїв, коледжів, професійно-технічних закладів освіти, на якому зайняла третєкомандне місце.
 11. 4 грудня спортивна команда ліцею-інтернату взяла участь у першості області з шахів серед ліцеїв, коледжів, професійно-технічних закладів освіти, на якому зайняла четверте команднемісце.
 12. 13 грудня відбувся п’ятий щорічний загальноліцейний турнір з боксу імені Олега Тюрікова, заснованого 2015 році за ініціативи начальника ліцею-інтернату полковника Захарова Ю. М. на честь випускника ліцею-інтернату, який загинув у 2014 році під час військових дій на сході України. Перше місце у турнірі зайняла команда першого курсу.
 • Згідно з пунктом 21.1:

-         Червень – щорічні навчально-польові збори на полігоні 128 огшбр. За узгодженням з командуванням бригади проведено також три одноденних польових зборів із бойовою стрільбою.

 • Згідно з пунктом 21.2:

-         Квітень – участь в обласній Спартакіаді серед учнів закладів професійно-технічної освіти категорії юнаки.

 • Згідно з пунктом 21.3:

-         30 травняпо 2 червня  - участь в XСпартакіаді з військово-прикладного семиборства на базі в ійськово-морського ліцею у м. Одесі.

У четвертому кварталі 2019 року робота з національно-патріотичного виховання ліцеїстів велася також відповідно до «Плану заходів на 2019 рік з національно-патріотичного виховання дітей та молоді».

      Аналіз виховної роботи за 1 семестр 2019-2020 навчального року

  

     Виховна робота педагогічного колективу спрямована на реалізацію основного завдання ліцею: «Формування особистості – патріота України, який усвідомлює свою приналежність до сучасної європейської цивілізації, підготовлений до життя й чітко орієнтується в сучасних реаліях через розвиток інтелектуальної, емоційно-чуттєвої та вольової сфери».

   У 2019 навчальному році виховна робота була спланована та спрямована на досягнення головної мети – формування особистості ліцеїста, як громадянина – патріота, який глибоко розуміє громадянський обов’язок; виховувати в ліцеїстів почуття гордості та вдячності до своєї держави, народу, історії.

Виконання завдань і реалізація основних принципів виховної роботи протягом навчального року здійснювалися за «Основними орієнтирами виховання».

     У діяльність ліцею покладено принцип гуманізму, демократизму, незалежності від політичних, громадських та релігійних організацій, поєднання загальнолюдського і національного взаємозв’язку, розумового, морального, фізичного і естетичного виховання, науковості, диференціації, індивідуалізації змісту і форм освіти, розвиваючого характеру навчання.

     Виховна робота ліцею була спрямована на вирішення таких завдань:

• створення умов для розумового, духовного, морального, фізичного розвитку ліцеїстів ;

• виховання національно-патріотичних якостей;

• турбота про здоров'я ліцеїстів, пропаганда здорового способу життя;

• естетичне, екологічне та трудове виховання як одна з складових підготовки ліцеїстів до дорослого життя;

• продовження сумісної роботи психолого-педагогічної служби з педагогами, ліцеїстами , батьками;

   Над реалізацією мети  і завдань виховної роботи у ліцеї   в 201 9 навчальному році  працювали

   Роботу було сплановано у формі місячників та за окремими напрямами.

- Вересень-місячник фізичного виховання «Збережи здоров’я та й на все життя»;

- жовтень-місячник громадянського виховання «Ми - честь і гордість рідної землі»;

 -листопад-місячник правового виховання «Я і закон»;

- грудень-місячник художньо-естетичного виховання «Симфонія краси»; 

- січень-місячник морально-етичного виховання «Немає вищої святині, як чисте сяйво доброти»;

- лютий-місячник превентивного виховання «Людина у цьому світі лиш добро повинна творити»;

-березень-місячник національно-патріотичного виховання «Вічна слава героям! Ми низько вклоняємося їм»;

- квітень-місячник екологічного виховання «Доля землі у руках у людини»;

-травень-місячник родинного виховання «Тепло сімейного вогнища».

         Слід зазначити, що 2019 рік – це рік єдності України. Тому, реалізовуючи виховне завдання ліцею, план виховної роботи побудований на принципі концентричності та наступності. Виховна робота ліцею включає в себе:

-         групові форми роботи (загальноліцейні заходи, де залучається весь особовий склад ліцею)

-         роботу з батьками (форми роботи: загальноліцейні та класні збори, робота з батьківським комітетом, робота психологічної служби та індивідуальні бесіди офіцерів-вихователів);

-         роботу з Радою сержантів (засідання всього активу Ради та по підрозділах, робота з редколегією – начальник ліцею, ЗВР, педагог-організатор);

-         індивідуальну роботу з ліцеїстами (начальник ліцею, ЗНР, ЗВР, офіцери-вихователі, психологічна служба, педагоги,);

-         роботу з попередження правопорушень (працює Рада профілактики правопорушень, офіцери-вихователі ведуть облік кожного ліцеїста, схильного до правопорушень, ЗВР);

-         співпраця з громадськими організаціями (в рамках співпраці представники організацій запрошуються на загальноліцейні заходи з метою патріотичного виховання молоді);

-         духовне збагачення ліцеїстів (майже на всіх загальноліцейних заходах присутні представники духовенства на чолі з митрополитом Феодором Мукачівської та Ужгородської православної єпархії.

Особлива увага приділяється національно-патріотичному вихованню молоді, реалізація якого відбувається на загальноліцейних заходах та щотижневих бесід з різними формами роботи.

Над реалізацією мети і завдань виховної роботи у ліцеї в 2019- 2020 навчальних роках працювали:

педагоги-предметники :

-         відкрите виховне заняття на тему: «Перевіряємо силу тяжіння»– вчитель Фекете О.І.;

-         виставка «Фактор свободи», підготовленою Українським інститутом національної пам’яті – вчитель Вдовиченко Т.В. «Вільні творити майбутнє» - екскурс у події 2015 року до Дня Гідності та Свободи – вчитель Вдовиченко Т.В.,

начальник ліцею спільно з ЗНР, ЗВР, офіцерами-вихователями (проводиться активна співпраця з громадським організаціями та іншими навчальними закладами) :

-         ІІІ Всеукраїнський форум учасників бойових дій на сході України «Загартовані війною» - серпень

-         зустріч з випускниками ліцею;

-         урочиста Хода до Дня Незалежності України;

-         урочистості до Дня рятувальника в Ужгороді – вересень

-         історичний калейдоскоп «Вірні сини козацької землі» - міська бібліотека – жовтень

-         присутність на концерті військовий оркестр 194-го понтонно-мостового полку Державної спеціальної служби транспорту Міністерства Оборони України

-         заходиз нагоди Дня захисника України в Мукачівському прикордонному загоні -жовтень ;

-         міська акція покладання квітів до Обеліску Слави та вшанування хвилиною мовчання пам`яті жертв Другої світової війни – жовтень;

-         загальноміський мітинг-реквієм до Дня захисника України – жовтень

-         на полігоні 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади були проведені практичні стрільби з бойової зброї – вересень, грудень:

-         Перегляд вистави «Тев'є молочник» у Мукачівському драмтеатрі – листопад

-         перегляд вистави незалежн ого театру -проект Сашка Брами «Осінь на Плутоні » - жовтень

-         студентське ток-шоу «Прямий ефір» на тему: «Мати і Батьківщина - наскільки і чи тотожні ці поняття взагалі».

-         прем’єрний показ фільму «Захар Беркут» - жовтень.

вчителі фізичної культури:

-         проводився Олімпійський тиждень - вересень;

-         першість області з легкоатлетичного кросу на 2 кілометри серед ліцеїв, коледжів, професійно-технічних освітніх закладів – вересень

-         турнір ім. В.Білака з боротьби самбо – листопад (начальник ліцею, ЗВР, ЗНР, офіцери-вихователі)

-         турнір з боксу ім.. О.Тюрікова - грудень(начальник ліцею, ЗВР, ЗНР, офіцери-вихователі)

-         стрітбол 3×3 серед ліцеїв, коледжів, професійно-технічних освітніх закладів;

-         настільний теніс (3 командне місце) – грудень;

-         Шахи (4 командне місце) – грудень).

Вересень:

 1. Урочисте шикування. Свято Першого дзвоника – особовий склад ліцею
 2. Урочисте шикування. Двадцята річниця заснування ліцею– особовий склад ліцею
 3. Інформаційна година на тему : «Мовчазний крик Бабиного Яру», приурочену 78-ї річниці трагедії Бабиного Яру – бібліотекар

Маринець С.І.

 1. Лінгвістична подорож «Я - українець»- педагог-організатор

Григаші Е.М.

 1. Слайд-шоу «Свій серед своїх» - педагог-організатор
 2. Бесіда «Всесвітній день миру» - педагог-організатор
 3. Бібліотечний урок «Довідкова література – твій помічник у навчанні» – бібліотекар Маринець С.І.
 4. Оновлення та засідання Ради сержантів - офіцери-вихователі, ЗВР,педагог-організатор
 5. Засідання Ради профілактики правопорушень - комісія в складі педагогів, офіцерів, батьківського комітету, старшини.

Жовтень:

 1. 1.Урочисте шикування до Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку – особовий склад ліцею
 2. 2.Урочисте шикування та концертна програма до Дня працівника освіти в Мукачівському драмтеатрі– особовий склад ліцею
 3. 3.Урочисте шикування та концертна програма до Дня захисника України– особовий склад ліцею
 4. 4.Конкурс стройової пісні – начальник ліцею, офіцери-вихователі
 5. Бесід а "Небезпечна пристрасть "- лікар Халик О.К.
  1. 6.ІІІ Всеукраїнський урок доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин під назвою: «В Україні не буде безпритульних тварин, бо ми за них відповідальні» - педагог-організатор Григаші Е.М.

Виховна бесіда: « Цінуймо дружбу, поважаймо братів наших менших» - педагог-організатор Григаші Е.М.

 1. 7.Виховна бесіда: «Незнання законів не звільняє від відповідальності» - педагог-організатор

Виховна бесіда: «Визволення Закарпаття від фашистських окупантів» - педагог-організатор Григаші Е.М.

 1. 8.Вечір запитань і відповідей «Злочин і покарання»- педагог-організатор Григаші Е.М.
 2. 11. Бесіда: «Моторошні дні в історії українського народу» – бібліотекар Маринець С.І.
  1. 10. Батьківські збори для батьків першого курсу– особовий склад ліцею

Листопад:

 1. Бесіда до Дня української писемності та мови - педагог-організатор Григаші Е.М.
 2. 2.Всеукраїнський диктант – педагоги, офіцери-вихователі
 3. Віртуальна мандрівка «Моя рідна Україна» - педагог-організатор Григаші Е.М.

Інтелектуальна подорож на тему: Толерантність – дорога до миру та співпраці» - педагог-організатор Григаші Е.М.

 1. Профілактична бесіда «Дифтерія небезпечніша за кір» - лікар Халик О.К.
  1. 5.Урочисте шикування до Дня Гідності та Свободи України– особовий склад ліцею

Година спілкування: «Герої не вмирають, просто йдуть у небо» - педагог-організатор Григаші Е.М.

 1. 6.Єдиний національний урок «Безпечна країна» - заступник ЗВР Мартинов І.М.
 2. Інтелектуальна подорож на тему: «Толерантність - дорога до мир у та співпраці» - педагог-організатор Григаші Е.М.
 3. Акція «Запали свічку» до Дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій - педагог-організатор Григаші Е.М., бібліотекар Маринець С.І.
 4. Участь в обласному конкурсі: «Захисники України: історія та сьогодення» - ЗВР Мартинов І.М., педагог-організатор Григаші Е.М.

Грудень:

 1. 1.Урочисте шикування та концертна програма до Дня Збройних Сил України– особовий склад ліцею
 2. Бесіда «Талановиті люди з обмеженими можливостями» – бібліотекар Маринець С.І.
 3. Бесіда «Що таке права людини?» - психолог Литко Е.С.
 4. 4.«Хвилинка добра – відвідання підшефної школи-інтернату для слабозорих – ЗВР Мартинов І.М., офіцери-вихователі
 5. Відвідання концертної програми до Дня Миколая у театрі– особовий склад ліцею
  1. 6.Щорічний конкурс художньої самодіяльності «Новорічні мелодії» – особовий склад ліцею
  2. 7.Батьківські збори для батьків першого курсу– особовий склад ліцею
  3. 8.Батьківські збори для батьків другого курсу– особовий склад ліцею

Отож, за І семестр 2019-2020 навчальних років проводились:

-         14 загальноліцейних заходів, включно з батьківськими зборами, зустрічами з випускниками;

-         22 тематичні вечори

-         17 заходів у рамках співпраці з громадськими організаціями.

Загальна цифра - 53 заходи.

        

    Більше про ці та інші події з життя ліцею можна дізнатися у розділах «Новини ліцею» та «Архів новин».

Перегляди статей
294910
.