Спорт .

2016 рік.

VII Спартакіада серед військових ліцеїв та ліцеїв з ПВФП з військово-прикладних видів спорту                    – 7 командне місце.

Особисті результати:

Балог Ярослав                                         – 1 спортивний розряд;

Ковач Віталій, Степанов Олексій            – 2 спортивний розряд;

 

Медвідь Ілля, Мудранинець Володимир,

Чопик Даніїл, Логин Іван                           – 3 спортивнимй розряд;

Кулик Олександр  – КМС з військово-спортивного багатоборства;

Куцин Валентин    – 2 спортивний розряд та 3 місце з результатом 60 м 61 см з метання гранати.

 

Баскетбольний турнір з нагоди вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули за незалежність України в зоні АТО   - 3 командне місце.

 

Спартакіада Мукачівського району серед молоді з військово-прикладних видів спорту

                                 1 командне місце.

Особисті результати:

Медвідь Ілля           – 1 місце з підтягування

                                  – 2 місце з бігу на 1000 м

                                  – 2 місце з бігу на 100 м.

Белей Вадим           – 1 місце зі стрільби з пневматичної зброї;

Степанов Олексій  – 2 місце зі стрільби з пневматичної зброї

Кулик Олександр    – 1 місце з бігу на 1000 м

Балог Ярослав        – 1 місце з бігу на 100 м;

 

Відкритий чемпіонат Закарпатської області з кіокушин-кан карате серед дітей, юнаків та юніорів

Кохан Юрій             – 1 місце, чемпіон області.

Відкритий турнір з волейболу серед юнаків навчальних закладів I-II рівня акредитації, коледжів, ліцеїв

                                   – 3 командне місце

Чемпіонат Закарпатської області з кросу

Кулик Олександр     – 1 місце (біг на 3000 м)

 

Кохан Юрій – учасник Чемпіонату Європи з кіокушин карате (Німеччина, березень 2016)


2015 рік

Кубок України з хортингу, всеукраїнський турнір серед кадетів та юніорів:

Жеребак Станіслав – 4 місце

 Змагання з елементами військового багатоборства:

Особисті результати:

Стройчак Іван – 2 місце

Радь Василь   – 3 місце

Командний залік –

2 курс             – 2 місце

1 курс             – 3 місце  

 

 6-а Всеукраїнська Спартакіада серед військових ліцеїв та ліцеїв з ПВФП:

   1-е командне місце - з підтягування.

 

Хортинг:

         Жеребак Святослав– спортивний розряд«Кандидат у майстри спорту України»з хортингу (Наказ № 92 від 20.02.2015р. Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА).

       Русин Іван – спортивний розряд«Кандидат у майстри спорту України»з хортингу (Наказ № 92 від 20.02.2015р. Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА).

 

Спартакіада допризовної молоді:

2-е командне місце

Гавриш Михайло  – 3-є місце з бігу на 1500 м (5.06 с),

Куцин Валентин   – 2-е місце з бігу на 1500 м( 5.05 с),

Чігор Валентин     – 3-є місце зі стрільби з пневматичної гвинтівки.

 

2014 рік.

Греко-римська боротьба

 Калинич Патрік-

                             - 3 місце у Чемпіонаті Закарпатської області з греко-римської боротьби серед кадетів 1997-1999р.н. у ваговій категорії до 85 кг;

                            - 3 місце у чемпіонаті України з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 100 кг;

                            - 2 місце у 16 міжнародному юнацькому турнірі з греко-римської боротьби пам'яті М.І.Токаря;

                            - 1 місце у чемпіонаті Закарпатської області з греко-римської боротьби серед юнаків 1999-2001 р.н.

 

 5-а Всеукраїнська Спартакіада серед військових ліцеїв та ліцеїв з ПВФП:

 Юрій Яворський         - 2 місце з підтягування.

 

2013 рік.

 

Футбол( футзал ) - 2 місце у першості Мукачева «Студентсько-учнівська ліга ».

Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики :

 Дуфинець Янош                     1 місце, 800м (2 хв 11 с) ;

Комлик Олександр                - 3 місце, 100 м (11,9 с) .

 

Спартакіада України серед військових ліцеїв:

 Кузьма Андрій                      2 місце з метання гранати (57 м) .

 

Всеукраїнська олімпіада з фізичної культури:

 Колчар Юрій                          - 3 місце у 2 турі.

 

 Попередні роки:

 

Чабаненко Дмитро – майстер спорту з бойового самбо, 2006 р.

 Ком'яті Володимир – майстер спорту з військово-прикладного багатоборства, 2007 р.

 Кімірін Кирил – КМС з військово-прикладного багатоборства, 2009 р.

 Пивоваров Андрій – КМС з греко-римської боротьби, 2008 р.

 Буцко Віталій – рекордсмен ліцею-інтернату, чемпіон Закарпатської області області з легкої атлетики (біг), 2007 р.

 Антошин Олександр – чемпіон Закарпатської області з футболу.

 Годас Микола – КМС з греко-римської боротьби.

 

Перегляди статей
134133