Ліцензований обсяг вихованців – 180 юнаків, віком 15-17 років .

Мова освітнього процесу – українська.

    Згідно з Положенням про ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою у Закарпатському обласному ліцеї-інтернаті з ПВФП навчання осіб з особливими освітніми потребами не передбачено.

 
 
 
 

 Освітній процес

        Освітній процес у Закарпатському обласному ліцеї-інтернаті з ПВФП імені Героїв Красного поля Закарпатської обласної ради ґрунтується на навчальних програмах Міністерства освіти і науки, Державних стандартах базової та повної середньої освіти з обов'язковим урахуванням власного Статуту та річного плану.

    Досвідчені та кваліфіковані педагоги ліцею вдало поєднують традиційні та інноваційні методи навчання роботи ліцею-інтернату.

  

  

    Задля більшого зацікавлення ліцеїстів у вивченні того чи іншого предмету, - проводяться тематичні тижні з окремих дисциплін.

    На вивчення предмету «Захист України» відводиться на першому та другому курсах 5 та 4 години відповідно.

    На І і ІІ курсах щотижнево проводиться по 5 годин фізичної культури, щоденно – ранкова зарядка , а також проводиться спортивно-масова робота за окремим графіком

 

    Завдяки годинам, щоденно відведеним на самопідготовку, ліцеїсти мають змогу не тільки якісно виконувати домашні завдання, але й готуватися до здачі ЗНО. Адже до їхніх послуг також бібліотека із затишним залом та доступом до необхідних освітніх сайтів.

 

 

Перегляди статей
420084
.