12 грудня відбувся IV щорічний загальноліцейний турнір з боксу імені Олега Тюрікова. Нагадаємо О. Тюріков випускник ліцею-інтернату який загинув у 2014 році під час військових дій на сході України.   Заснували турнір у 2015 році за ініціативи начальника ліцею-інтернату полковника Захарова Ю. М..

У залі були присутні почесні гості голова ЗТО УСВА Югас Віктор Карлович та його заступник Сувирда Василь Йосипович.

Ліцеїсти змагалися у 7 вагових категоріях, найлегшій 51 кг., найважчій 81 кг. Судили змагання суддя вищої категорії, майстер спорту з боксу Морозов Ф. Ф. та суддя республіканської категорії, майстер спорту з боксу Ложніков Г. М.. Турнір був напружений всі ліцеїсти старалися, проявляли свої навички здобуті на тренуванні.

20181212_164737
20181212_165102
dtg
gfji
ghf
jhukj
jhuklhjkl
uyi
uyi98
1/9 
start stop bwd fwd

Церемонія нагородження пройшла наступного дня під час урочистого шикування на плацу ліцею-інтернату. Перше місце у турнірі зайняла команда 2 курсу, командир роти підполковник Симутенко Е. В..

cds
fgdf
ftujh
hk
k
yju
1/6 
start stop bwd fwd

 

Окремі подяки від УСВА було вручено командирам рот підполковнику Симутенку Е. В. та Францішку Ю. Л.. за активну і цілеспрямовану роботу з виховання майбутніх офіцерів України та якісну підготовку ліцеїстів до турніру. Почесну грамоту за волю до перемоги отримав Зубрович Ростислав ліцеїст 2- курсу. Батько загиблого О.Тюрікова нагороджений почесною грамотою за виховання сина Олега полеглого Героя України та за підтримку патріотичного виховання ліцеїстів.

bh
hgki
hjg
jkg
kili
ll
1/6 
start stop bwd fwd

Важливо розуміти, що до перемоги ведуть не лише відмінні фізичні дані і хороша техніка. Стійкість, сміливість, витримка і сила волі грають чи не вирішальну роль як на рингу, так і на полі бою для майбутніх військовослужбовців.

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Перегляди статей
205165
.