2 травня адміністрація, офіцери, вихованці ліцею-інтернату взяли участь в урочистостях присвячених Дню прикордонника, що пройшли в управлінні Мукачівського прикордонного загону. Ми не могли не долучитися до святкувань, адже Мукачівський прикордонний загін є постійним гостем на всіх урочистостях, що проходять у ліцеї-інтернаті. Крім цього вони неодноразово проводять для наших вихованців відкриті лекції, дискусії, профорієнтаційні бесіди на різну тематику. Вони, як куратори нашого ліцею мають повне право споглядати, як зростає нове покоління захисників кордонів України.

В свою чергу ми ретельно готувалися до Дня прикордонника, особливо першокурсники, бо саме тут, на урочистостях, пройшов їхній перший показовий виступ з рукопашного бою. Слід зазначити, що в такий урочистий для наших кураторів день вони не забули заохотити грамотами ліцеїстів нашого навчального закладу. За високі показники в військовій підготовці, наполегливість та розумну ініціативу під час навчання, зразкову дисципліну та з нагоди святкування Дня прикордонника грамотами нагородили: віце-старшого сержанта Пивовара Максима, віце-старшого сержанта Копина Юрія, віце-сержанта Ланецького Віталія та ліцеїста Янчія Івана. Для наших вихованців вони стали не просто грамотами, а гордою відзнакою їхніх старань та досягнень. Кожен з ліцеїстів, надягаючи зелений берет, розуміє, що у майбутньому він має намір стати прикордонником.

 

001
002
002-2
003
DSC_3137
DSC_3141
DSC_3145
DSC_3149
1/8 
start stop bwd fwd

2 травня вихованці ліцею-інтернату мали можливість доторкнутися до частинки військової служби прикордонника, бо саме тут прикордонники продемонстрували гостям свята техніку та озброєння, яку використовують при виконанні службових обов’язків, а також свої вміння при затриманні правопорушників. Кінологи ж показали вміння своїх вихованців виявляти заборонені предмети. Все це посприяло більшому заохоченню ліцеїстів до вступу у лави Державної прикордонної служби України.

DSC_3127
DSC_3128
DSC_3177
ikp_5ccb3cd78d026
ken_5ccb3cdea9a97
kun_5ccb3cddec589
rr_5ccb3cdd5e193
1/7 
start stop bwd fwd

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Перегляди статей
251550
.