17 травня Україна вшановує пам’ять жертв політичних репресій. Ця дата встановлена з метою належного вшанування пам’яті жертв політичних експериментів, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології.

     У рамках відзначення Дня пам’яті жертв політичних репресій та привернення уваги до трагічних подій в історії України педагогом-організатором ліцею проведено дистанційну виховну бесіду на тему «У жорнах репресій». Захід проводився з метою донесення до ліцеїстів трагічних подій часів Великого Терору, вшанування пам’яті мільйонів людей, доля яких була понівечена сталінським режимом, вихованню почуття національної пам’яті і нетерпимості до будь-яких проявів насильства.

     Ідуть роки, поступово спадає завіса засекреченості жорстоких справ радянської влади. Тому так важливо донести до молодого покоління ті уроки історії які має наша країна. Щоб в майбутньому ніколи і ніхто, не повторяв тих страшних помилок минулих років.

      Матеріали бесіди розміщено у розділі «Дистанційні виховні бесіди» на сайті ліцею.

         

 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Перегляди статей
273275
.