31 серпня, у переддень свята Першого дзвоника, першокурсники вже зранку з’їхались до військового ліцею-інтернату. Цей день пройшов насичено – юнаків переодягали у форму ліцеїста, доводили відповідні вимоги щодо медичного та санітарно-епідеміологічного супроводження навчального процесу, пов’язаних із запобіганням поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID – 19.

     Цьогоріч День знань відбувся у незвичайних умовах (з дотриманням усіх карантинних вимог – соціального дистанціювання та маскового режиму). Але це не стало на заваді святкового настрою ліцеїстів. До ліцеїстів з вітальним словом звернувся начальник військового ліцею – полковник Юрій Захаров який націлив їх на сумлінне оволодіння знаннями, уміннями та навичками. «Нині наша країна переживає важкі часи боротьби за збереження соборності, тому кожен з вас, дорогі ліцеїсти, повинен виконувати наш основний обов’язок – вчитись і здобувати нові знання, щоб в подальшому використовувати їх на благо своєї Батьківщини», - наголосив керівник закладу.

   Особливо визначним цей день став для першокурсників, адже вони вперше розпочинають навчальний рік у стінах військового ліцею. Традиційно, з настановами виступив старший сержант 2 курсу – Данило Андрій, який побажав ліцеїстам-новачкам успіхів у навчанні та високих досягнень.

     Перший урок! Цьогоріч він в умовах адаптивного карантину, тому і тема відповідна: «COVID – 19 – новий виклик для всього світу». За участі військовослужбовців, які брали безпосередню участь у проведенні антитерористичної операції та Операції Об’єднаних сил проведено патріотичний захід: «29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України». Також ліцеїсти мали нагоду переглянути тематичну виставку у бібліотеці ліцею-інтернату, присвячену Дню пам’яті захисників України.

     Тож, сповнені натхненням, ліцеїсти плавно увійшли у русло навчального процесу.

1
2
4
5
5-2
1/5 
start stop bwd fwd

  

Перегляди статей
268409
.