Традиційно в нашій країні у першу неділю жовтня відзначається День працівників освіти. Напередодні професійного свята працівники ліцею-інтернату зібралися на урочистості. Начальник ліцею-інтернату полковник Юрій Захаров сердечно привітав присутніх зі святом та вручив почесні грамоти та Подяки. Варто зазначити, що працівники ліцею-інтернату цьогоріч були нагороджені відзнаками Міністерства освіти та науки, Закарпатської обласної ради, обласної державної адміністрації, департаменту освіти та науки облдержадміністрації та грамотами ліцею-інтернату. Також у своїй промові начальник ліцею Юрій Захаров зауважив, що нині – День ветерана та людей похилого свято тих, чия самовіддана праця, мужність і терпіння стали основою нинішнього благополуччя нашої країни! Тих, кому довелося багато пережити – битися за свободу рідної землі, відновлювати зруйновані міста і села в післявоєнні роки. Зокрема, начальник ліцею-інтернату зазначив, що сьогодні у навчальному закладі працюють ветерани різних поколінь: ті, кому довелося пройти горнило бойових дій у Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети, ті, кому довелося боронити нашу землю на сході України, ті, хто багато років вчив та виховував молоде покоління у нашому ліцеї-інтернаті. «Низький вам уклін та велика шана»,- підкреслив начальник ліцею-інтернату.

     Ліцеїсти вручили квіти всім педпрацівникам на знак вдячності тим, хто відкрив дорогу своїм учням у важке життя, тим, хто виховує на справжніх зразках патріотизму, порядності, поваги і любові до держави та рідного краю.

    Далі урочистості продовжив святковий концерт, на якому учні співали народні пісні, виконували відомі пісні під гітару, ставили сценки про шкільне життя. Наостанок, весь колектив «театралів» побажав здоров’я, миру, злагоди та творчих звершень своїм вчителям.

01
02
03
04
1/4 
start stop bwd fwd

Перегляди статей
273270
.