14 жовтня – День захисника України, свято кожного, хто захищає суверенітет та цілісність, історичну велич та міць України, хто невтомною працею забезпечує економічний, гуманітарний, інтелектуальний та культурний захист нашої держави!

    У ліцеї було проведено урочисте шикування з нагоди Дня захисника України. Першим, традиційно, привітав особовий склад полковник Захаров Ю.М.. Слово мали і почесні гості ліцею: заступник начальника Чопського прикордонного загону полковник Бабенко Є.В., заступник начальника Мукачівського прикордонного загону полковник Олійник Артем Васильович, командир 128 огшбр полковник Гончарук О.М., голова громадської організації «Спілка учасників АТО міста Мукачева та Мукачівського району» - Кепенач Ю.Г. Офіцерам та ліцеїстам з нагоди свята було вручено грамоти та подяки від начальника генерального штабу Міністерства Оборони України, Голови Державної прикордонної служби України, начальника Західного регіонального управління ДПСУ, командування прикордонних загонів та Закарпатської ОДА і Закарпатської обласної ради.

Важливим цей день був і для ліцеїстів першокурсників, адже окремі з них отримали свої перші навчальні звання.

Також у цей день було проведено урочистий концерт з нагоди свята, де ліцеїсти підготували виступи з епізодичними історіями від часів козацтва, січових стрільців і до воїнів АТО. Все це супроводжувалось піснями, віршами та відео історіями.

         Відрадно, що 14 жовтня, за запрошенням військовослужбовців, ліцеїсти нашого ліцею разом із офіцерами-вихователями були присутні на відкритті меморіального знаку Малого Герба України в місті Хуст.

       Тож цей день залишив чимало приємних спогадів у наших серцях.

00
000
03
04
1/4 
start stop bwd fwd

Перегляди статей
273274
.