У рамках предмету «Фізична культура» у ліцеї відбулись змагання з командно-особистої першості ліцею з легкоатлетичного кросу на 3 тисячі метрів, присвячені Дню захисників і захисниць України.  Кросовий біг – найдоступніший вид легкої атлетики, який користується популярністю серед молоді та людей старшого віку, одне з найбільш поширених легкоатлетичних змагань.  Боротьба учасників за перемогу розгорнулася за активної підтримки вболівальників. Це зробило змагання цікавим та захоплюючим видовищем. Призери розмістилися у такому порядку: 1-ше місце у командно-особистому заліку посіла команда 2 курсу 2 взводу, 2-ге місце також отримала команда 2 курсу 3 взводу, а почесне 3-тє місце – 1 курс 3 взвод. Особисті місця: 1-ше місце виборов ліцеїст 2 курсу Дубляк Андрій, 2-ге – ліцеїст 2 курсу – Гал Арсен і почесне 3-тє зайняв ліцеїст 1 курсу Мальчевський Арсен.