Сьогодні Україна відзначає День вишиванки. Це свято, покликане сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу.
І цього року наша ліцейна родина також долучились до його відзначення. Адміністрація ліцею, вчителі та працівники одягнули найбільшу гордість нашого народу – українську вишиванку. Протягом дня було педагогом-організатором Ерікою Григаші проведено арт-перекличку «Рядки, що єднають», створено відеопроєкт.
Всі були єдині у думці, що таке свято об’єднує і ми відчуваєм себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу. Гарний настрій, позитивні емоції, відчуття гордості за приналежність до українського народу не залишав заклад протягом всього дня.
У ліцеї протягом 12-17 травня проведено Тиждень безпеки дорожнього руху, в рамках якого були здійснені наступні заходи:
- 13 травня командири навчальних взводів прийняли участь у науково-практичному круглому столі на тему: «Безпечна дорога. Організаційні та навчально-методичні аспекти з підвищення рівня безпеки дітей та молоді на дорогах».
- 14 травня організовано тематичну зустріч з працівниками поліції: інспекторами служби освітньої безпеки Романом Поповичем, Владиславом Онацом, Олегом Гігою та Олександром Осиповим. Ними проведено профілактичне заняття з ліцеїстами щодо безпеки дорожнього руху та запобігання вчиненню правопорушень на транспорті.
- 15 травня, в рамках Єдиного національного уроку, проведено з ліцеїстами виховний захід на тему: «Безпечна дорога додому».
- Проведено цикл заходів з практичних навичок поведінки у разі надзвичайних ситуацій, виявлення мінно-вибухових предметів.